Letný tábor - Žiarska dolina, Západné Tatry, Slovensko, 5.8.2017, All inclusive
Číslo termínu: 55683286

Letný tábor - Žiarska dolina, Západné Tatry

Slovensko

Liptov, Západné Tatry, Komplex

Typ


Letný tábor - Žiarska dolina, Západné Tatry

Termín:

5.8.2017 - 12.8.2017
Ďalšie termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájazdu:

V prírode

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

vlastná  -0 odjazdových miest

Cena od:

0 €
187 € Konečná cena


Vážení zákazníci,
   v objednávkach škôl v prírode nie je potrebné vypĺňať menný zoznam zúčastnených detí, taktiež nie je potrebné vyberať typy izieb. Stačí uviesť kontaktné údaje objednávateľa a zadať počet detí a dospelých.

Popis
Rekreačné zariadenie v ústí prekrásnej doliny Západných Tatier.
Poloha
Rekreačné zariadenie sa nachádza v ústí Žiarskej doliny, ktorá patrí k najvyhľadávanejším dolinám južnej strany Západných Tatier. Celá oblasť je súčasťou Tatranského národného parku, neďaleko mesta Liptovský Mikuláš.
Vzdialenosti
Liptovský Mikuláš - 14 km
Poprad - 64 km
Námestovo - 92 km
Žilina - 105 km
Bratislava - 304 km
Ubytovanie
Ubytovanie je zabezpečené v 4 zruboch, v 2 a 3 lôžkových veľkých izbách s možnosťou prístelky. Izby majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením. Každý zrub ponúka ubytovanie pre cca 32 osôb s vlastnou spoločenskou miestnosťou – učebňou a terasou.
Vybavenie a služby
Ubytovanie je zabezpečené v 4 zruboch, v 2 a 3 lôžkových veľkých izbách s možnosťou prístelky. Izby majú vlastnú kúpeľňu so sociálnym zariadením. Každý zrub ponúka ubytovanie pre cca 32 osôb s vlastnou spoločenskou miestnosťou – učebňou a terasou.
K dispozícii máme len jednu chatu a teda kapacita tábora je maximálne 22 až 25 detí!
Šport a zábava
Velikánsky areál vhodný na športové vyžitie i relax.
Ďalšie informácie
Táborový program pozostáva zo športových, nešportových, talentových, umeleckých a poznávacích programov, ako býva dobrým zvykom. Čakajú nás výlety, ktoré pre vás práve pripravujeme. Tešiť sa môžete na diskotéky, rôzne súťaže, hry a programy, výlety do okolia a pravú táborovú atmosféru s profesionálnymi vedúcimi.
Stravovanie
strava 5-krát denne, raňajky formou švédskych stolov, pitný režim.
Doprava
Vlastná.
Cena zahŕňa
Ubytovanie, stravovanie 5-krát denne, raňajky formou švédskych stolov, pitný režim, program, zdravotná i personálna nepretržitá starostlivosť o zverených účastníkov, výlety a potrebné vstupenky, komplexné cestovné poistenie, športový a nešportový materiál, kostýmy, vybavenie lekárničky, zdravotník, DPH.
Cena nezahŕňa
Autobusovú dopravu.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:
Pred odoslaním objednávkového formulára si pozorne prečítajte informácie o spracovaní osobných údajov, ktoré sú dostupné tu. Súhlas ku spracovaniu osobných údajov potvrdíte odoslaním objednávkového formulára.

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie je uvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Letný tábor - Žiarska dolina, Západné Tatry