O nás

CESTOVNÁ KANCELÁRIA
MV TOUR

1996 - 2017
21 rokov sme tu pre vás

 

   Cestovná kancelária MV Tour - detská cestovka s najkvalitnejšími službami v oblasti komplexnej organizácie zájazdov pre deti, mládež a rodiny s deťmi na Slovensku. Otvárame už 21. sezónu pobytov bohatých na množstvo prekrásnych zážitkov vďaka jedinečnosti služieb, ktorými chceme osloviť aj vás.
   Hlavnou činnosťou CK MV Tour je organizácia a zabezpečenie pobytov pre deti ako sú letné tábory, školy v prírode a školské výlety. Zabezpečujeme vlastných animátorov a animačné programy aj na objednávku. Je možné vybrať si zo širokej ponuky zájazdov a dovoleniek aj pre dospelých, individuálne skupiny a rodiny s deťmi.
   Ako jediná cestovka na Slovensku poskytujeme možnosť takzvaného komplexného programu v školách v prírode (ŠvP). Oproti animačnému programu, či klasickej ŠvP, ktorú majú na pleciach samotní pedagógovia, komplexný program ponúka nové možnosti a vysokú spokojnosť detí i pedagógov.

 

   Vďaka novému rezervačnému systému je možné vybrať si z najširšej ponuky zájazdov na Slovensku veľmi jednoduchým vyhľadávacím filtrom. Individuálnym klientom, školám i pedagógom sa snažíme vychádzať v ústrety vysokou kvalitou našich služieb, programu, ubytovania a stravovania.


   Školy, firmy, či hotely pravidelne využívajú možnosť objednať si animačný program v rámci Dňa detí, či Mikulášskej nádielky.

    Ponuka tém a zameraní animačných programov pre pobyty škôl v prírode je u nás v súčasnosti najväčia na Slovensku. Sme členmi Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr SACKA. CK MV Tour je poistená proti insolventnosti v poisťovni Union, a.s.

Suveníry do programu

CK MV Tour - O nás | Informácie pre klientov