Lyžiarske výcviky

 AKTUÁLNA PONUKA LYŽIARSKYCH VÝCVIKOV 

lyžiarsky výcvik CK MV Tour

   Lyžiarsky výcvik v overenom stredisku, kde je možné spoľahnúť sa na personál hotela, či obsluhy na svahu. K tomu animačný program primeraný veku po lyžovaní, aby aj lektori a pedagógovia mali čas na oddych a súkromie. Znie to ako sen mnohých pedagógov organizujúcich lyžiarske výcviky, no s MV Tourom je táto vízia už viac ako 10 rokov skutočnosťou.

     Animátori našej cestovky sa skutočne postarajú o voľnočasové aktivity zverených žiakov. Dokonca nie je ničím výnimočným, že sa na programe podieľajú žiaci s animátormi spoločne. Lyžiarsky výcvik prebieha podľa pokynov pedagógov a na kvalitu služieb dohliada počas celého pobytu aj člen vedenia cestovnej kancelárie, je vám kedykoľvek k dispozícií. Odporúčame vám stráviť lyžovačku s veľmi pekným ubytovaním, skvelou stravou a najkvalitnejšími sprievodnými službami v jednom z našich rekreačných stredísk a zariadení.

V cene lyžiarskeho výcviku je započítané:

    ubytovanie, strava 3-krát denne (plná penzia), komplexné cestovné poistenie vrátane stornopoplatku, vybavenie rozhodnutia RÚVZ, suvenír pre každého účastníka, DPH. 

 AKTUÁLNA PONUKA LYŽIARSKYCH VÝCVIKOV 

Pedagógom zúčastneným na zájazde garantujeme
finančnú odmenu 12 € na deň a pobyt grátis (1 pedagóg na 10 detí).