STAŇ SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU

   Cestovná kancelária MV Tour hľadá schopných, kreatívnych, šikovných a veselých ľudí na pozície vedúcich oddielov pre sezónu škôl v prírode a animačných programov

Hadme vedcich 2018

vyplniť prihlasovací formulár

   Neváhajte a staňte sa už tento rok súčasťou partie skvelých ľudí z cestovnej kancelárie MV Tour Trenčín. Ak radi pracujete s deťmi alebo by ste si svoje schopnosti radi vyskúšali v praxi, či máte záujem zažiť niečo nové a nabrať skúsenosti do budúcnosti, hľadáme práve vás!

   Váš vek a skúsenosti pre nás nie sú rozhodujúce. Pre prácu s deťmi vás zaškolíme a v začiatkoch vašej spolupráce s nami vás povedie služobne starší - skúsený kolega alebo kolegyňa. Je však dôležité, aby ste vy sami chceli prácu s deťmi vykonávať od srdca a zodpovedne.

    Školy v prírode organizované našou cestovnou kanceláriou sú 5 alebo 6 dňové turnusy (Pondelok - Piatok alebo Nedeľa - Piatok) prebiehajúce v hoteloch, penziónoch a rekreačných strediskách po celom Slovensku. Individuálne animačné programy sú jednodňové akcie v trvaní 1 - 8 hodín organizované v hoteloch, firmách alebo v súkromnom prostredí klientov CK MV Tour v Trenčíne a jeho blízkom okolí.

 

Koho hľadáme?

   Aktuálne potrebujeme záujemcov na miesta vedúcich oddielov, praktikantov a animátorov pre školy v prírode v mesiacoch apríl, máj a jún 2023. Ďalej hľadáme animátorov na realizáciu rôznych animačných programov počas celého roka 2023 (v termínoch, kedy budete mať čas). Nejedná sa o trvalý pracovný pomer, ale o externú spoluprácu (práca na dohodu o vykonaní práce alebo na dohodu o brigádnickej práci študentov). Z voľných termínov si vyberáte vy sami, viete si tak naplánovať iné súkromné, pracovné či školské povinnosti.

Ako sa z vás stane člen nášho CK MV Tour tímu?

   1. Vyplňte prihlasovací formulár.

   2. Po vyplnení a odoslaní prihlasovacieho formulára vám najskôr zašleme potvrdzovací e-mail o tom, že sme vašu prihlášku prijali. Systém potvrdenie odosiela automaticky. 

   3. Ak nás vaše odpovede zaujmú, budete pozvaný / pozvaná na prijímací pohovor, kde sa stretnete aj s niektorými budúcimi kolegami. V rámci pohovoru Vám predstavíme našu cestovnú kanceláriu, následne pohovor pozostáva z prezentácie samého seba, modelovej situácie, kreatívnej tvorby, improvizačného okienka a osobného pohovoru. 

   4. Vyjadrenie o prijatí / neprijatí vám bude oznámené hneď po pohovore. Ak bude pohovor úspešný, dostanete od nás prihlasovacie údaje do firemného rezervačného systému, kde sa okrem iného budete môcť prihlásiť aj na vám vyhovujúce aktuálne voľné termíny škôl v prírode, či iné nami organizované akcie.

   5. Po úspešnom prijímacom pohovore je nutné zúčastniť sa aj nášho školenia, o termíne ktorého vás budeme včas informovať. Školenie môže prebehnúť aj ihneď po prijímacom pohovore najmä vtedy, ak cestujete do Trenčína z väčšej vzdialenosti. Zároveň je podmienkou našej spolupráce, aby ste sa zúčastnili aspoň jednej školy v prírode počas sezóny 2023.

   6. Po absolvovaní školenia sa stávate členom nášho tímu. Tešíme sa na spoluprácu s vami!