CESTOVNÁ KANCELÁRIA
MV TOUR

1996 - 2024

28 rokov za nami

   Cestovná kancelária MV Tour - detská cestovka s najkvalitnejšími službami v oblasti komplexnej organizácie zájazdov pre deti, mládež a rodiny s deťmi na Slovensku. Pred pár týždňami sme ukončili našu 28. sezónu, ktorá je však pre našu cestovnú kanceláriu tou poslednou.

 

   Hlavnou činnosťou CK MV Tour bola organizácia a zabezpečenie pobytov pre deti ako sú letné tábory, školy v prírode a školské výlety. Zabezpečovali sme vlastných animátorov a animačné programy aj na objednávku. Bolo možné vybrať si zo širokej ponuky zájazdov a dovoleniek aj pre dospelých, individuálne skupiny a rodiny s deťmi.

   Ako jedna z prvých cestovných kancelárií na Slovensku sme poskytovali od roku 2001 možnosť takzvaného komplexného programu v školách v prírode (ŠvP). Oproti animačnému programu, či klasickej ŠvP, ktorú majú na pleciach samotní pedagógovia, komplexný program ponúka nové možnosti a vysokú spokojnosť detí i pedagógov.

   Sme členmi Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr SACKAPoistenie proti insolventnosti nám poskytovala poisťovňa Union, a.s.